Adnan Turan

AK Parti Kocaeli Kandıra Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Kocaeli
DOĞUM TARİHİ 1.1.1973
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
Adnan Turan, 1973 yılında Kocaeli Kandıra'da doğdu. İlk ve orta okulu tamamladıktan sonra lise eğitimini Kocaeli Endüstri Meslek Lisesi'nde tamamladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur.

Kocaeli Kandıralılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği yapan Turan, TÜRSAB Yedigöller BYK Genel Sekreterliği görevinde bulundu.

Ak Parti'de 3 dönem İl Yönetim Kurulu üyeliği yapan Turan, bu dönem içerisinde İnsan Haklarından sorumlu Başkan Yardımcılığı, Ekonomik işlerden sorumlu Başkan Yardımcılığı, Yerel Yönetimlerden sorumlu Başkan Yardımcılığı ve son olarak da Teşkilatlardan sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

Amatör ve profesyonel spor kulubü yöneticiliği de yapan Turan, aynı zamanda Kocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyeliği yaptı.

Evli ve 4 çocuk babasıdır.

Adnan Turan, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Ak Parti Kocaeli Kandıra Belediye Başkan adayıdır.
Kocaeli Kandıra Belediye Başkan Adayları
Adnan Turan Kocaeli Kandıra Belediye Başkan Adayı 1.1.1973 | Kocaeli
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Adnan Turan, 1973 yılında Kocaeli Kandıra'da doğdu. İlk ve orta okulu tamamladıktan sonra lise eğiti...
Tamamını Oku
Ercüment Şahin Kocaeli Kandıra Belediye Başkan Adayı Kocaeli
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Ercüment Şahin, Kocaeli'nin Kandıra ilçesinde doğdu. Lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Har...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.