Ahmet Acar

AK Parti Sakarya Kocaali Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Sakarya
DOĞUM TARİHİ 1.1.1970
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ

1970 yılında Sakarya'da dünyaya gelen Ahmet Acar, ilk, orta ve lise eğitimini Sakarya'da, üniversite eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Sağlık İdaresi Bölümü'nde tamamladı.

Memuriyete SSK Genel Müdürlüğü'nde başlayan Ahmet Acar, Sağlık Bakanlığı İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı'nda uzman ve Gümüşhane Kültür Turizm İl Müdür Yardımcılığı görevlerinde yer aldı. Diğer yandan 1996 yılından 2008 yılı sonuna kadar TBMM'de Milletvekili Danışmanlığı yapan Acar, evli ve dört çocuk babasıdır.


Acar, 2009 yılı yerel seçimlerinin ardından 2014 yılı yerel seçimlerinde Kocaali Belediye Başkanlığı ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği'ne seçilmiştir.


Ahmet Acar, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde AK Parti'nin Sakarya Kocaali Belediye Başkan Adayı oldu.
Sakarya Kocaali Belediye Başkan Adayları
Azem Emanet Sakarya Kocaali Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Azem Emanet, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde Saadet Partisi Sakarya Kocaali Belediye Başkan Adayı o...
Tamamını Oku
Ahmet Acar Sakarya Kocaali Belediye Başkan Adayı 1.1.1970 | Sakarya
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ 1970 yılında Sakarya'da dünyaya gelen Ahmet Acar, ilk, orta ve lise eğitimini Sakarya'da, üniversi...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.