Ahmet Çolakbayrakdar

AK Parti Kayseri Kocasinan Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Kayseri
DOĞUM TARİHİ 1.1.1972
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
Ahmet Çolakbayrakdar, 1972 yılında Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Kayseri’de tamamladı. 1990 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nü kazanan Çolakbayrakdar, 1994 yılında İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu. 1995 yılında vatani görevini kısa dönem olarak tamamladı.

Kayseri’de kendi kurduğu firmasında iş hayatına başlayan Çolakbayrakdar, proje, konut inşaatı, endüstri yapıları ve müşavirlik işleri yaptı.

Gönüllü kuruluşlarda toplumsal hizmetlerde bulunan Çolakbayrakdar, 2012’2015 yılları arasında MÜSİAD Kayseri Şube Başkanlığı görevinde bulundu.

Ahmet Çolakbayrakdar, uzun dönem Ak Parti İl Yönetim Kurulu üyeliği, İl Başkan Yardımcılığı, Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığı yaptı. 3 dönem Kayseri Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği yapan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediye Başkanı oldu ve görevini sürdürmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

Ahmet Çolakbayrakdar, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Kayseri Kocasinan Belediye Başkan adayıdır.
Kayseri Kocasinan Belediye Başkan Adayları
Ahmet Çolakbayrakdar Kayseri Kocasinan Belediye Başkan Adayı 1.1.1972 | Kayseri
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Ahmet Çolakbayrakdar, 1972 yılında Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Kayseri’de tamamlad...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.