Ahmet Dinç

AK Parti Aksaray Güzelyurt Ihlara Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Kırıkkale
DOĞUM TARİHİ 1.1.1979
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Kaymakam
BİYOGRAFİ
1979 yılında Kırıkkale'de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Kırıkkale'de tamamladı. 2002 yılı Mart ayında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun odu. 28 Temmuz 2004 tarihinde Çorum Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başladı. Eskişehir Beylikova, Kırıkkale Karakeçili ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. 9 ay süre ile Fransa'da Dil Eğitimi aldı.

Mart 2007'de 91. Dönem Kaymakamlık Kursunu tamamlayarak Giresun Yağlıdere Kaymakamlığına atandı. Adıyaman/Samsat ve Bitlis/Adilcevaz Kaymakamlığını görevinin ardından 19/08/2013 tarihinde ilçemizdeki Boğazlıyan Kaymakamlığı görevinde bulunmuştur.

Ahmet DİLSİZ, evli ve üç çocuk babasıdır.
Aksaray Güzelyurt Ihlara Belediye Başkan Adayları
Ahmet Dinç Aksaray Güzelyurt Ihlara Belediye Başkan Adayı 1.1.1979 | Kırıkkale
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Kaymakam
BİYOGRAFİ 1979 yılında Kırıkkale'de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Kırıkkale'de tamamladı. 2002 yılı Mart...
Tamamını Oku
İsmail Yılmaz Aksaray Güzelyurt Ihlara Belediye Başkan Adayı Aksaray
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ 2014 Yerel Seçimlerinde Aksaray İli Güzelyurt İlçesi Ihlara Beldesi Belediye Başkanı seçildi. 31 ...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.