Ahmet Murat Ünal

AK Parti Bursa Mudanya Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Bursa
DOĞUM TARİHİ 1.1.1965
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Doktor
BİYOGRAFİ
Ahmet Murat Ünal, 1965 yılında Bursa'ya bağlı Mudanya Kumyaka’da doğdu. İlk öğrenimini Mudanya Kumyaka Köyünde, orta ve lise öğrenimini ise Bursa Erkek Lisesi’nde yatılı olarak tamamlamıştır. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Dr. Ahmet Murat Ünal, Muradiye Devlet Hastanesi’nde Acil hekimliği ve Başhekim yardımcılığı yapmıştır.

Bursa İl Sağlık Müdürlüğü ve Bursa İl Sağlık Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. 2002-2006 yılları arasında Bursa Tabipler Odası Başkanlığı yapmıştır.

Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif görev alan Dr. Ahmet Murat Ünal, AK Parti Bursa İl Başkanlığı'nda Yönetim Kurulu Üyeliği ve Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcılığı görevlerinde yer almıştır. Orta düzeyde İngilizce bilen Ünal, evlidir.

Ahmet Murat Ünal, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’nin Bursa Mudanya Belediye Başkan Adayı oldu.
Bursa Mudanya Belediye Başkan Adayları
Ahmet Murat Ünal Bursa Mudanya Belediye Başkan Adayı 1.1.1965 | Bursa
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Doktor
BİYOGRAFİ Ahmet Murat Ünal, 1965 yılında Bursa'ya bağlı Mudanya Kumyaka’da doğdu. İlk öğrenimini Mudanya Kumya...
Tamamını Oku
Hayri Türkyılmaz Bursa Mudanya Belediye Başkan Adayı 31.12.1955 | Bursa
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Mühendis
BİYOGRAFİ Hayri Türkyılmaz, 31 Aralık 1955 tarihinde Bursa’nın Mudanya ilçesinde doğdu. İlköğretim ve liseyi M...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.