Halil Fırat

AK Parti Adıyaman Samsat Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Adıyaman
DOĞUM TARİHİ 1.1.1980
EĞİTİM Yüksek Lisans
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
1980 yılında Adıyaman’da doğdu. Demokrat Parti döneminden bu yana siyasetle ilgileniyor. İlk, orta ve lise eğitimini Adıyaman’da tamamladı. Liseden sonra yaşamının bir kısmını Adana’da geçirdi.

Anadolu Üniversitesinde İşletme eğitimi aldı. Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesinde Yönetim Organizasyon dalında yüksek lisans yaptı. Adana’da, AK Parti Seyhan İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeliğini yaptığı sırada AK Parti Siyaset Akademisi Yerel Yönetimler Programı’nı tamamladı.

1997 yılından itibaren yönetiminde olduğu LPG ve otogaz dönüşüm sistemleri firmasında, önce bayilik bazında ardından sırasıyla bölge bayiliği, servis ağı, üretim, distribütörlük gibi görevlerde bulundu. Birçok STK’da aktif görev aldı ve LPG CNG Otogazcılar Derneği Başkanlığı, Adana Atletizm Spor Kulübü Başkan yardımcılığı ve Adana Adıyamanlılar Derneği Başkanlığı yaptı. Maraton, yarı maraton gibi uzun mesafe koşularında birçok dereceye sahiptir.

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti'den Adıyaman İli, Samsat İlçesi Belediye Başkan adayı oldu.Adıyaman Samsat Belediye Başkan Adayları
Hayrettin Kuştepe Adıyaman Samsat Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Hayrettin Kuştepe, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Saadet Partisi Adıyaman, Samsat Belediye Başkan A...
Tamamını Oku
Halil Fırat Adıyaman Samsat Belediye Başkan Adayı 1.1.1980 | Adıyaman
EĞİTİM Yüksek Lisans
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ 1980 yılında Adıyaman’da doğdu. Demokrat Parti döneminden bu yana siyasetle ilgileniyor. İlk, orta v...
Tamamını Oku
Sadık Öztürk Adıyaman Samsat Belediye Başkan Adayı Adıyaman
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Sadık Öztürk, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde MHP Adıyaman Samsat İlçe Belediye Başkan adayıdır.
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.