Hüseyin Arslan

AK Parti Kastamonu Taşköprü Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Kastamonu
DOĞUM TARİHİ 5.1.1956
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
Hüseyin Arslan, 5 Ocak 1956 yılında Taşköprü ilçesinin Aşağı Çayırcık Köyü'nde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Taşköprü’de bitirdikten sonra İstanbul Vefa Lisesi’nde 2 yıl okudu ve Taşköprü Lisesi’nden mezun oldu. 1977 yılında Kastamonu Meslek Yüksekokulu İnşaat Bölümü’nden mezun olduktan sonra, profesyonel olarak inşaat sektörüne yöneldi ve aktif olarak 1982 yılından itibaren kamu ve özel sektörlere ait inşaat işleri yaptı.

Arslan, Taşköprüspor ve Kastamonuspor Kulüpleri Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. 1991-2009 yılları arasında Taşköprü Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığı görevini yürüttü. Özel bir şirketin 2 yıl yönetim kurulu üyeliğini, 1999-2001 yıllarında yönetim kurulu başkanlığını yürüttü.

Hüseyin Arslan, 2005 yılında kurulmuş olan Türkiye Kontrplak Üreticileri Derneği'nde yönetim kurulu üyeliği ve ikinci başkanlığı görevini sürdürdü. Evli ve üç çocuk babasıdır. 2009 ve 2014 yerel seçimlerinde art arda Taşköprü Belediye Başkanlığına seçildi.

Hüseyin Arslan, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’nin Kastamonu Taşköprü Belediye Başkan Adayı oldu.
Kastamonu Taşköprü Belediye Başkan Adayları
Hüseyin Arslan Kastamonu Taşköprü Belediye Başkan Adayı 5.1.1956 | Kastamonu
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Hüseyin Arslan, 5 Ocak 1956 yılında Taşköprü ilçesinin Aşağı Çayırcık Köyü'nde doğdu. İlk ve orta öğ...
Tamamını Oku
Abdullah Çatal Kastamonu Taşköprü Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Abdullah Çatal, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde MHP'den Kastamonu Taşköprü Belediye Başkan Adayı old...
Tamamını Oku
Ahmet Kesim Kastamonu Taşköprü Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Ahmet Kesim, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Kastamonu Taşköprü Belediye Başkan adayı oldu.
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.