Kemal Vural

AK Parti Gaziantep İslahiye Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Gaziantep
DOĞUM TARİHİ 1.1.1969
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
Kemal Vural, Gaziantep’in İslahiye ilçesinde 1969 yılında doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İslahiye’de tamamladı. Adana Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölümünü 1989 yılında kazandı. 1993 yılında Ziraat Mühendisi olarak mezun oldu. 1995 yılında kısa dönem olarak vatani görevini yerine getirdi.

1997 yılında İslahiye’de Zirai ilaç ve tarım ürünleri bayii olarak ticaret hayatına atıldı. Kendi arazilerinde çiftçilik yaparak bir yandan da bölge tarımının gelişmesinde katkı sağlayarak yeni tarım aletlerinin bölgeye kazandırılmasında öncülük etti.

2009 yılında İslahiye Ticaret Odası Başkanlığına seçilen Vural, İslahiye Ticaret Odası Başkanlığı döneminde kirada olan İslahiye Ticaret Odasına yeni hizmet binası kazandırarak üyelerin ve halkın hizmetine sundu.

İslahiye Organize Sanayi Bölgesinin kurulmasında bölgede yapılacak olan beş sulama göleti projesinde aktif olarak rol aldı.

2013 yılında İslahiye Ticaret Odası Başkanlığına ikinci defa seçilen Vural, İslahiye Ticaret Odası Başkanlığı devam ederken 30.11.2013 tarihinde AK Parti'den İslahiye Belediye Başkan adayı oldu. 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde İslahiye Belediye Başkanlığına seçildi.

Kemal Vural, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti Gaziantep İslahiye Belediye Başkan adayıdır.
Gaziantep İslahiye Belediye Başkan Adayları
Mustafa Kamil Eksen Gaziantep İslahiye Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Mustafa Kamil Eksen, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde BTP'den Gaziantep İslahiye Belediye Başkan Aday...
Tamamını Oku
Kemal Vural Gaziantep İslahiye Belediye Başkan Adayı 1.1.1969 | Gaziantep
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Kemal Vural, Gaziantep’in İslahiye ilçesinde 1969 yılında doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İslahi...
Tamamını Oku
Mustafa Köse Gaziantep İslahiye Belediye Başkan Adayı Gaziantep
EĞİTİM Lise
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Aslen Gaziantep, Islahiyeli olan Mustafa Köse, İbni Sina Lisesi'nde okudu. Köse, evlidir. Mustafa...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.