Mehmet Canpolat

AK Parti Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Şanlıurfa
DOĞUM TARİHİ 15.10.1979
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
Mehmet Canpolat, 1979 yılında Şanlıurfa’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimlerini Şanlıurfa’da tamamladı, 2001 yılında Harran Üniversitesi Veteriner Fakültesi'den mezun oldu. 2002 yılında askerlik görevini Ankara’da yedek Subay olarak yaptıktan sonra kardeşleriyle birlikte inşaat sektörü, kuyumculuk ve kendi mesleği olan Veteriner Hekimlik görevini yaptı.

2003-2009 yılları arasında, AK Parti İl Gençlik Kollarında iki dönem Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Canpolat, 2009-2014 yılları arasında AK Parti Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu Üyeliği, İl Başkan Yardımcılığı ve İlçe Koordinatörlüğü görevinde bulundu.
2009-2010 ve 2011 yıllarında 3 dönem AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkan Yardımcılığı görevini başarıyla yürüttü.

10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçiminde de Şanlıurfa İl SKM Başkanlığı görevinde bulunan Canpolat,
19 Aralık 2014 yılından itibaren iki dönem Şanlıurfa’nın en büyük seçmen sayısına sahip merkez ilçesi olan Haliliye’de AK Parti İlçe Başkanlığı görevini yürüttü.

Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Mehmet Canpolat, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkan adayıdır.
Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkan Adayları
Ahmet Akkuş Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Ahmet Akkuş, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde BTP'den Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkan Adayı oldu.
Tamamını Oku
Mehmet Canpolat Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkan Adayı 15.10.1979 | Şanlıurfa
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Mehmet Canpolat, 1979 yılında Şanlıurfa’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimlerini Şanlıurfa’da tamaml...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.