Memduh Kuş

AK Parti Afyonkarahisar Erkmen Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Afyon
DOĞUM TARİHİ 1.1.1956
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
Memduh Kuş, 1956 yılında Afyonkarahisar Erkmen'de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Afyonkarahisar'da tamamladı. 1978 yılında Afyon İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'ni bitirdi. Aynı yıl Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı Personel Servisi'nde görev aldı.

Kuş, 1980 yılında Gelir Müdürü, 1983 yılında Hesap İşleri Müdürü, 1994 yılında Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atanarak 1999 yılına kadar devam etti. Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı bünyesinde kesintisiz olarak 19 yıl idari görevlerde bulundu. 19 yıllık idarecilik süresinin 16 yıllık bölümünde Belediye Encümen Üyesi olarak geçirdi.

Memduh Kuş, 1999 yılında Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı'ndan ayrılarak Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürü olarak göreve başladı. Bu görevden 2003 senesinde emekli oldu. Özel bir şirkette yöneticilik yaptı. Aynı zamanda bir tüketim kooperatifi kurucu üyesidir. Erkmenspor, Afyonspor ve Afyon Belediyespor kulüplerinde yönetici olarak görev aldı.

2004 yerel seçimlerinde bağımsız olarak Erkmen Belediye Başkanı seçildi. 2006 yılı Haziran ayında AK Parti'ye geçti. Erkmen Belediye Başkanlığı görevini halen sürdürmektedir.

Memduh Kuş, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’nin Afyonkarahisar Merkez ilçesine bağlı Erkmen Belediye Başkan Adayı oldu.
Afyonkarahisar Erkmen Belediye Başkan Adayları
Mehmet Oğuz Afyonkarahisar Erkmen Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
Tamamını Oku
Hasan Hüseyin Ulusoy Afyonkarahisar Erkmen Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Hasan Hüseyin Ulusoy, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde İYİ Parti'den Afyonkarahisar, Merkez Erkmen Be...
Tamamını Oku
Memduh Kuş Afyonkarahisar Erkmen Belediye Başkan Adayı 1.1.1956 | Afyon
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Memduh Kuş, 1956 yılında Afyonkarahisar Erkmen'de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Afyonk...
Tamamını Oku
Muhammed Bayram Afyonkarahisar Erkmen Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Muhammed Bayram, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde MHP Afyonkarahisar Merkez'in Erkmen Beldesi'nden Be...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.