Muharrem Dere

AK Parti Konya Altınekin Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Konya
DOĞUM TARİHİ 1.1.1961
EĞİTİM İlköğretim
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
Muharrem Dere, 1961 Yılında Altınekin İlçesine bağlı Akıncılar'da dünyaya geldi. İlköğretimini burada tamamladı. Ticarete atılan Dere, kurduğu aile şirketi ile kısa zamanda hem iş hayatında hem de zirai üretimde başarılı oldu.

2009 yılında yaşadığı Akıncılar halkından gelen yoğun talep üzerine tek aday olarak AK Parti'den, Mahalli İdareler Seçimlerde oyların tamamına yakınını alarak Belediye Başkanı oldu.

Akıncılar Beldesinde, başkanlık yaptığı 5 senelik dönemin ardından, 6360 Sayılı Kanun gereği, Akıncılar Belediyesinin Altınekin İlçe Belediyesi ile birleşmesinden dolayı 30 Mart 2014 tarihinde AK Parti'den Altınekin Belediye Başkanı olarak seçildi. ve halen bu görevi yürütmektedir.

Evli ve 5 çocuk babasıdır.

Muharrem Dere, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti Konya Altınekin Belediye Başkan adayıdır.
Konya Altınekin Belediye Başkan Adayları
Muharrem Dere Konya Altınekin Belediye Başkan Adayı 1.1.1961 | Konya
EĞİTİM İlköğretim
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Muharrem Dere, 1961 Yılında Altınekin İlçesine bağlı Akıncılar'da dünyaya geldi. İlköğretimini burad...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.