Mustafa Kasım Zorlu

AK Parti Rize Fındıklı Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Rize
DOĞUM TARİHİ 1.1.1955
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
Mustafa Kasım Zorlu, 1955 yılında Rize Fındıklı'ya bağlı Çınarlı Köyü’nde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Fındıklı’da tamamladı. Üniversite için memleketinden ayrılarak Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Fakültesi'nde lisans eğitimini bitirdi.

Üç yıl devlet memurluğu yaptıktan sonra serbest çalışmaya başladı. Özel şirketlerde müdürlük, genel müdürlük ve yönetim kurulu başkanlığı görevlerini yaptı. Halen Zorlular İnşaat Turizm ve Organizasyon AŞ’de yönetim kurulu başkanı olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda gayrimenkul değerleme uzmanıdır.

Zorlu, Türk Kızılay’ı Çankaya Şube Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Başkanlığı, Çankaya Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyet Üyeliği ve Ankara Rize Dernekleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcılığı görevlerini yürütmektedir.

Mustafa Kasım Zorlu, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’nin Rize Fındıklı Belediye Başkan Adayı oldu.
Rize Fındıklı Belediye Başkan Adayları
Mücahit Öksüz Rize Fındıklı Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Mücahit Öksüz,31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde BTP Rize Fındıklı Belediye Başkan Ada...
Tamamını Oku
Levent Keskin Rize Fındıklı Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Levent Keskin, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde MHP'den Rize Fındıklı Bele...
Tamamını Oku
Mustafa Kasım Zorlu Rize Fındıklı Belediye Başkan Adayı 1.1.1955 | Rize
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Mustafa Kasım Zorlu, 1955 yılında Rize Fındıklı'ya bağlı Çınarlı Köyü’nde doğdu. İlk, orta ve lise ö...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.