Mustafa Tandoğan

AK Parti Ordu Perşembe Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Ordu
DOĞUM TARİHİ 24.10.1965
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
Mustafa Tandoğan, 24.10.1965 tarihinde Ordu’da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Ordu’da tamamladı. Üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini 1990 yılında bitirerek tamamladı. 1990 – 1992 yıllarında Siirt ili Kurtalan İlçesinde askerlik görevini yedek subay olarak tamamlayan Tandoğan, 1992 – 1994 yılları arasında öğretmenlik yaptı.

1995 – 1999 yılları arasında Fiskobirlik Muhasebe departmanında görev alan Tandoğan, Ordu Yağ Sanayi A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkanlık, Fiskobirlik Kooperatifinde Yönetim Kurulu Üyeliği, Tarım Kredi Kooperatifinde Yönetim Kurulu Üyeliği ve birçok dernek ve Sivil Toplum Kuruluşlarında görev aldı.

Mustafa Tandoğan, 1999 – 2014 Yılları arasında Perşembe İlçesi Medreseönü Belediyesinde aralıksız üç dönem Belediye Başkanlığı görevini yaptı. 2 Dönem AK Parti Siyaset Akademisi eğitim programına katıldı ve 2014 yılı seçimlerinde Perşembe İlçesi Belediye Başkan Aday Adayı oldu. Ordu Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi olan Tandoğan,. halen Ordu Büyükşehir Belediyesi ORBEL A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Evli ve üç çocuk babası olup İngilizce bilmektedir.

Mustafa Tandoğan, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti Ordu Perşembe Belediye Başkan adayıdır.
Ordu Perşembe Belediye Başkan Adayları
Aytekin Kılıç Ordu Perşembe Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Aytekin Kılıç, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde BTP Ordu Perşembe Belediye Başkan Adayı oldu.
Tamamını Oku
Mustafa Tandoğan Ordu Perşembe Belediye Başkan Adayı 24.10.1965 | Ordu
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Mustafa Tandoğan, 24.10.1965 tarihinde Ordu’da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Ordu’da tamamladı....
Tamamını Oku
Ata Alkan Ordu Perşembe Belediye Başkan Adayı Ordu
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Yayın Yönetmeni
BİYOGRAFİ Ata Alkan 1968 yılında Perşembe’de doğdu. Annesi ve babası öğretmendir. İlk ve orta öğrenimini Perşe...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.