Orhan Orhan

AK Parti Adıyaman Gölbaşı Balkar Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Adıyaman
DOĞUM TARİHİ 1.3.1965
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
Orhan Orhan 01 Mart 1965 tarihinde Adıyaman'ın Balkar köyünde doğdu. İlk öğrenimini Balkar İlkokulu'nda tamamladı. Bir süre şöforlük yapan Orhan, 1979 -1983, 1990-1993 ve 1994-1997 tarihleri arasında çalışmak amaçlı üç sefer yurtdışına gitti.

Orhan, 1999 yılında yapılan yerel seçimlerde Balkar Belediye Başkanlığına aday oldu ve kazandı. 2003 yerel seçimlerine tekrar katıldı ve yeniden seçildi. Halen Balkar Belediye Başkanı olarak görev yapmaktadır. Evli ve 4 çocuk babasıdır. İyi derecede Almanca bilmektedir.

Orhan Orhan, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’nin Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesine bağlı Balkar Belediye Başkan Adayı oldu.
Adıyaman Gölbaşı Balkar Belediye Başkan Adayları
Orhan Orhan Adıyaman Gölbaşı Balkar Belediye Başkan Adayı 1.3.1965 | Adıyaman
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Orhan Orhan 01 Mart 1965 tarihinde Adıyaman'ın Balkar köyünde doğdu. İlk öğrenimini Balkar İlkokulu'...
Tamamını Oku
Mehmet Emin Şeker Adıyaman Gölbaşı Balkar Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Mehmet Emin Şeker, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde MHP Adıyaman Gölbaşı'nın Balkar Beldesi'nden Bele...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.