Özge Derdiyok

AK Parti Ardahan Damal Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Ardahan
DOĞUM TARİHİ 1.1.1990
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Avukat
BİYOGRAFİ
Özge Derdiyok, 1990 yılında Ardahan Damal'da doğdu. İlköğretimi Şehit Şenay İlköğretim Okulu'nda tamamladı. Ardahan 80. Yıl Anadolu Lisesi'ne gitti. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2013 yılında mezun oldu.

Derdiyok, 2016 yılında İş ve Sosyal Güvenlik Hukukunda Bilirkişilik eğitimi aldı. 2017 yılında Ceza Hukukunda uzlaştırmacılık sınavını kazandı ve avukatlığın yanında uzlaştırmacılık görevi de almaya başladı. İşitme Engelliler için İşaret Dili Tercümanlığı eğitimimi tamamladı. İngilizce, Almanca ve Arapça dilleri ile ilgili eğitim aldı. Halen İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde okumaktadır. İstanbul Barosuna bağlı olarak serbest avukatlık yapmaktadır.

Özge Derdiyok, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’nin Ardahan Damal Belediye Başkan Adayı oldu.
Ardahan Damal Belediye Başkan Adayları
Özge Derdiyok Ardahan Damal Belediye Başkan Adayı 1.1.1990 | Ardahan
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Avukat
BİYOGRAFİ Özge Derdiyok, 1990 yılında Ardahan Damal'da doğdu. İlköğretimi Şehit Şenay İlköğretim Okulu'nda tam...
Tamamını Oku
Tamer Tan Ardahan Damal Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Tamer Tan, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde MHP Ardahan Damal Belediye Başkan Adayı oldu.
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.