Alpay Var

CHP Tekirdağ Şarköy Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Tekirdağ
DOĞUM TARİHİ 15.11.1983
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ İş Adamı
BİYOGRAFİ
15 Kasım 1983 yılında Şarköy'de dünyaya geldi. ilk ve orta öğrenimini Şarköy Evronosbey İlköğretim Okulunda, liseyi Tekirdağ Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesinde okuduktan sonra Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümü ve hemen ardından Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu.

Ticaretle ilgilenen Alpay Var, faaliyetlerini zahirecilik, kömür, un ve bakliyat alanlarında sürdürüyor. 2013 yılından bu yana Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Disiplin Kurulu Üyeliği ve Şarköy Temsilciliği görevlerinde yer alıyor. 2015 ve 2017 yıllarında yapılan CHP ilçe başkanlığı kongrelerinde iki dönem üst üste Şarköy İlçe Başkanı seçildi. 2016 ve 2018 yıllarında yapılan CHP İl Başkanlığı Kongrelerinde iki dönem üst üste kurultay delegesi seçildi.

Alpay Var, evli iki çocuk babasıdır.

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde CHP’den Tekirdağ İli, Şarköy İlçesi Belediye Başkan adayı oldu.
Tekirdağ Şarköy Belediye Başkan Adayları
Alpay Var Tekirdağ Şarköy Belediye Başkan Adayı 15.11.1983 | Tekirdağ
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ İş Adamı
BİYOGRAFİ 15 Kasım 1983 yılında Şarköy'de dünyaya geldi. ilk ve orta öğrenimini Şarköy Evronosbey İlköğretim O...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.