İsa Yazıcı

CHP Ordu Gürgentepe Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Ordu
DOĞUM TARİHİ 1.1.1966
EĞİTİM Lise
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
İsa Yazıcı, 1966 Yılında Fatsa'da doğdu. İlköğretimini Hürriyet, orta eğitimini Hamdullah Suphi Tanrıver, liseyi Ticaret Lisesi Ordu’da tamamladı.

1989 yılında Başaran Gıda firmasını kurarak iş hayatına başladı. Unlu mamüller üretim ve pazarlama sektörlerinde unlu mamüller, toptan gıda ve bölge bayilikleri yapan OREKSAN AŞ ve Boztepe Gıda şirketlerinde halen yönetim kurulu başkanlığını yapan Yazıcı, 1996 yılında Türkiye Fırıncılar Federasyonu Kurucu Üyeliği görevinde bulundu.

Uzun yıllar sivil toplum kuruluşlarının her kademesinde etkin görevlerde yer alan Yazıcı, 1999 yılında DSP İl Yönetim Kurulu Üyeliği ile siyasi hayatına başladı. 2004 yılında Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyeliği adayı oldu. 2009 yılından itibaren siyasi mücadelesini TDH’de sürdüren Yazıcı, 2014 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Altınordu Belediyesi Meclis Üyeliği adayı gösterildi.

2004 yılında Ordu Fırıncılar Dernek Başkanlığı görevine seçildi. Aynı yıl Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen Yazıcı, halen Fırıncılar Odası Dernek Başkanlığı ve Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeliği görevlerini sürdürmektedir.

Akıcı derecede Almanca bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

İsa Yazıcı, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde CHP Ordu Gürgentepe Belediye Başkan adayıdır.
Ordu Gürgentepe Belediye Başkan Adayları
Emrah Karakoç Ordu Gürgentepe Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
Tamamını Oku
İsa Yazıcı Ordu Gürgentepe Belediye Başkan Adayı 1.1.1966 | Ordu
EĞİTİM Lise
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ İsa Yazıcı, 1966 Yılında Fatsa'da doğdu. İlköğretimini Hürriyet, orta eğitimini Hamdullah Suphi Tanr...
Tamamını Oku
Yaşar Şahin Ordu Gürgentepe Belediye Başkan Adayı Ordu
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Yaşar Şahin, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti Ordu Gürgentepe Belediye Başkan adayıdır.
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.