İsmail Fidan

CHP Konya Derbent Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Konya
DOĞUM TARİHİ 1.1.1960
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
İsmail Fidan, 1960 yılında Konya Derbent'te dünyaya geldi. İlk, ortaokul ve liseyi Konya'da tamamladı. 1980'de Selçuk Eğitim Enstitüsü Türkçe Öğretmenliği'ni bitirdi.

Fidan, 1994’te Sosyal Demokrat Halkçı Partiden (SHP) Derbent Belediye Başkan Adayı oldu. 1997'de Türkçe öğretmeni olarak Konya Meram Sağlık Kasabası İlköğretim Okulu'na atandı. 1999'da CHP’den Derbent Belediye Başkanı seçildi. 2004'te tekrar Türkçe öğretmenliğine döndü. 2012 yılında emekli oldu. Evli ve iki çocuk babasıdır.

İsmail Fidan, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde CHP'den Konya Derbent Belediye Başkan Adayı oldu.
Konya Derbent Belediye Başkan Adayları
İsmail Fidan Konya Derbent Belediye Başkan Adayı 1.1.1960 | Konya
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ İsmail Fidan, 1960 yılında Konya Derbent'te dünyaya geldi. İlk, ortaokul ve liseyi Konya'da tamamlad...
Tamamını Oku
Hüseyin Ayten Konya Derbent Belediye Başkan Adayı 1.1.1979 | Konya
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Öğretmen
BİYOGRAFİ Hüseyin Ayten, 1979 yılında Konya Derbent'te doğdu. Selçuk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.