Mustafa Köleoğlu

CHP Antalya Kumluca Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Antalya
DOĞUM TARİHİ 1.1.1976
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Ekonomist
BİYOGRAFİ
1976 yılında Kumluca’da doğdu. ilk orta ve lise öğrenimini Kumluca da tamamladıktan sonra, İstanbul Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandı ancak okula devam edemedi. Mali müşavir ofisinde çalıştı ve Eskişehir Anadolu Üniversite’nin İktisat Bölümü’nden mezun oldu.

Üst düzey yönetici olarak görev yaptı ve ekonomi danışmanıdır. Ayrıca, TOBB Antalya Genç Girişimci İş Adamları Yöneticisi, ATSO 40.Grup Üyeliği, ANSAD Başkan Yardımcılığı, Altınportakal Ltd. Şti. Genel Müdürlüğü gibi görevlerde bulundu.

1996 Kumluca Gençlik Kollarında siyasete girdi ve 1999 Konyaaltı Gençlik Kollarında devam etti. 2004 yılında Antalya Gençlik Kolları İl Başkanlığını yerine getirdi. Ardından, yerel ve genel seçim komitelerinde çeşitli görevler aldı. 2014 yılından bu yana CHP Antalya İl Başkan Yardımcılığı görevine devam ediyor.

Mustafa Köleoğlu, evli ve 2 çocuk babasıdır.

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde CHP'den Antalya İli,Kumluca İlçesi Belediye Başkan adayı oldu.


Antalya Kumluca Belediye Başkan Adayları
Mustafa Köleoğlu Antalya Kumluca Belediye Başkan Adayı 1.1.1976 | Antalya
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Ekonomist
BİYOGRAFİ 1976 yılında Kumluca’da doğdu. ilk orta ve lise öğrenimini Kumluca da tamamladıktan sonra, İstanbul ...
Tamamını Oku
Hüsamettin Çetinkaya Antalya Kumluca Belediye Başkan Adayı 1.1.1963 | Antalya
EĞİTİM Yüksek Lisans
MESLEĞİ Öğretmen
BİYOGRAFİ Hüsamettin Çetinkaya, 1963 yılında Antalya’nın Kumluca ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesi Eğitim F...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.