Ramazan İsmail Uygur

CHP İzmir Torbalı Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ İzmir
DOĞUM TARİHİ 1.1.1964
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Muhasebeci
BİYOGRAFİ
Ramazan İsmail Uygur, 1964 yılında Torbalı'da dünyaya geldi. İlk öğrenimini ve lise öğrenimini Torbalı’da gördü. İzmir Ege Üniversitesi’nde Türk-İslam Felsefesi-Sosyoloji ve Psikoloji Eğitimi görerek eğitimini tamamladı.

Uygur, 19 yıldır Torbalı’da Serbest Muhasebecilik yapmaktadır. 17 yıldır üyesi ve çeşitli kademelerde yöneticisi olduğu Cumhuriyet Halk Partisi tarafından 2004 yerel seçimlerinde belediye başkan adayı olarak gösterildi ve CHP’den Belediye Başkanı olarak seçildi. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Ramazan İsmail Uygur, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde CHP'den İzmir Torbalı Belediye Başkan Adayı oldu.
İzmir Torbalı Belediye Başkan Adayları
Ramazan İsmail Uygur İzmir Torbalı Belediye Başkan Adayı 1.1.1964 | İzmir
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Muhasebeci
BİYOGRAFİ Ramazan İsmail Uygur, 1964 yılında Torbalı'da dünyaya geldi. İlk öğrenimini ve lise öğrenimini Torba...
Tamamını Oku
Adnan Yaşar Görmez İzmir Torbalı Belediye Başkan Adayı 1.1.1964 | Adıyaman
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Yaşar Görmez, 1964 yılında Adıyaman’da doğdu. Lisans eğitimini Fırat Üniversitesi Fen Edebiyat Fakül...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.