Rasim Yüksel

CHP Tekirdağ Ergene Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Tekirdağ
DOĞUM TARİHİ 10.1.1966
EĞİTİM Lise
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
Rasim Yüksel, 10 Ocak 1966 yılında Velimeşe’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Velimeşe’de, lise eğitimini Çorlu Endüstri Meslek Lisesi Yapı Bölümü’nde tamamladı. Yüksel İnşaat Ltd. Şti’nin şirketinin sahibi.

1992 yılında CHP ile birlikte siyasete aktif olarak katıldı. Üç dönem Velimeşe Belde Başkanlığı görevini yaptı. 2009 yerel seçimlerinde CHP Velimeşe Belediye Başkanı seçildi. Ayrıca, 2 kez spor kulübü başkanlığı ve okul aile birliği başkanlığı görevlerini yürüttü. 2014 yerel seçimlerinde de Ergene Belediye Başkanı seçildi.

Rasim Yüksel, evli ve iki çocuk babasıdır.

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde de CHP’den Tekirdağ İli, Ergene İlçesi Belediye Başkan adayı oldu.Tekirdağ Ergene Belediye Başkan Adayları
Oktay Çalışkan Tekirdağ Ergene Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Oktay Çalışkan, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde Saadet Partisi'nden Tekir...
Tamamını Oku
Rasim Yüksel Tekirdağ Ergene Belediye Başkan Adayı 10.1.1966 | Tekirdağ
EĞİTİM Lise
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Rasim Yüksel, 10 Ocak 1966 yılında Velimeşe’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Velimeşe’de, lise eğiti...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.