Selim Utku Gümrükçü

CHP İzmir Narlıdere Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ İzmir
DOĞUM TARİHİ 1.1.1981
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ İnşaat Mühendisi
BİYOGRAFİ
Selim Utku Gümrükçü, 1981 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. İnşaat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Siyasete 18 yaşında CHP Çiğli Gençlik Kolları Eğitim Sekreteri olarak başladı. 19 yaşında ilçe başkan yardımcısı, 21 yaşında CHP İzmir İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etti. CHP'de 1999-2017 yılları arasında İl Yönetim Kurulu Üyeliği, İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği, İlçe Başkanlığı gibi çeşitli görevler aldı. İzmir İl Kongresinde İl Başkan Adayı oldu.

Birçok Sivil Toplum Örgütünün aktif üyesi olan Gümrükçü, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkez Delegeliği, ADD Genel Merkez Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. Çeşitli CHP mitinglerinde düzenleme komitesinde yer alarak bu mitinglerin sunumunu gerçekleştirdi. 2011 genel seçiminde CHP Genel Merkezi görevlendirmesi ile Eskişehir ve Kütahya mitinglerinde düzenleyici olarak bulundu.

Selim Utku Gümrükçü, çeşitli gazetelerde köşe yazarlığı yaptı. 2004-2006 Doğru Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Başyazar, 2008-2013 Haftalık Dönemeç Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve yazar, 2002-2004 Radyo Dokuz Eylül Haber Analiz programı yapımcısı ve sunucusu olarak görev yaptı. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Selim Utku Gümrükçü, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde CHP'den İzmir Narlıdere Belediye Başkan Adayı oldu.
İzmir Narlıdere Belediye Başkan Adayları
Cem Yanar İzmir Narlıdere Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
Tamamını Oku
Selim Utku Gümrükçü İzmir Narlıdere Belediye Başkan Adayı 1.1.1981 | İzmir
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ İnşaat Mühendisi
BİYOGRAFİ Selim Utku Gümrükçü, 1981 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisli...
Tamamını Oku
Süleyman Kocabıyık İzmir Narlıdere Belediye Başkan Adayı 12.1.1989 | İzmir
EĞİTİM Lise
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Süleyman Kocabıyık, 1989 yılında İzmir'de doğdu. İlk ve orta öğretimi Narlıdere'de Oguzhan İlköğreti...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.