Mustafa Kozanoğlu

DSP Antalya İbradı Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Antalya
DOĞUM TARİHİ 1.1.1972
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
Mustafa Kozanoğlu Antalya'ya bağlı İbradı'da 1972 yılında dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini burada bitirdikten sonra Beyşehir Lisesi'nde başladığı lise eğitimini MEB Açık Öğretim Lisesi'nde tamamladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Ön Lisans Programı'nı bitirdi.

1994 yılında İbradı Belediyesi'nde işçi kadrosunda şoför olarak kamu görevine başladı. 2001-2008 yılları arasında İbradı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde memur olarak görev yaptı. 2008-2014 yılları arasında da İbradı İlçe Özel İdare Müdürlüğü'nde çalıştı. 2008 yılında İbradı Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü olarak görev yaptı. 2014 yılında Büyükşehir Yasası ile özel idarelerin kapatılması üzerine kadrosu Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne aktarıldı.

Mustafa Kozanoğlu, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde DSP'den Antalya İbradı Belediye Başkan Adayı oldu.
Antalya İbradı Belediye Başkan Adayları
Mustafa Kozanoğlu Antalya İbradı Belediye Başkan Adayı 1.1.1972 | Antalya
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Mustafa Kozanoğlu Antalya'ya bağlı İbradı'da 1972 yılında dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini bura...
Tamamını Oku
Hatice Sekmen Antalya İbradı Belediye Başkan Adayı Antalya
EĞİTİM Lise
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Hatice Sekmen, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti Antalya İbradı Belediye Başkan adayıdır.
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.