Orkun Şıktaşlı

İyi Parti Manisa Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Manisa
DOĞUM TARİHİ 1.1.1971
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ İnşaat Mühendisi
BİYOGRAFİ
1971 yılında dünyaya geldi. Eğitimine Almanya’nın Duisburg şehrinde başladı ve sırasıyla Manisa Ali Rıza Çevik İlkokulu, Atatürk Ortaokulu, ve Manisa Lisesi’nde eğitimini devam ettirdi. Üniversiteyi ise Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde tamamladı.

Siyasete gençlik kolları üyeliği ve başkanlığı ile başladı. İl başkanlığı, belediye meclis üyeliği görevlerinde bulundu ve belediye başkan adayı oldu. İnşaat Mühendisi olan Orkun Şıktaşlı, İnşaat Mühendisleri Odası Genel Sekreterliği görevini yürüttü. Tarihi Kentler Birliği Manisa Temsilciliği yaparak, aynı zamanda İnşaat Mühendisleri Odası Genel Merkezi’nde Kentleşme Çalışma Grubu bünyesinde çalışmalarda bulundu. Halen ARTAŞ İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin kurucu ortağı ve Genel Müdürlüğünü sürdürüyor. Sporla da ilgilenen Şıktaşlı, lisanslı basketbolcu olarak okul takımlarında ve Vestel Spor Kulübü’nde oynadı. 5 yıl 9 Eylül Üniversitesi’nin yüzme kurslarında spor öğretmenliği yaptı.

Orkun Şıktaşlı, İyi derece de İngilizce ve Almanca dillerine hakimdir.

Manisa Belediye Başkan Adayları
Orkun Şıktaşlı Manisa Belediye Başkan Adayı 1.1.1971 | Manisa
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ İnşaat Mühendisi
BİYOGRAFİ 1971 yılında dünyaya geldi. Eğitimine Almanya’nın Duisburg şehrinde başladı ve sırasıyla Manisa Ali ...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.