Ahmet Sel

MHP Adana Feke Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Adana
DOĞUM TARİHİ 10.12.1964
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
Ahmet Sel, 1964 yılında Adana'ya bağlı Feke'de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Feke’de tamamladı. Eskişehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi'nden mezun oldu.

İş hayatına 1980-1989 yılları arasında Feke Orman İşletme Yangın İşçiliği ve Yardımcı Hizmet Sınıfı'nda çalışarak başladı.1989-1997 yılları arasında Adana Hacı Ömer Sabancı Kültür Sitesi, Kültür Merkezi Müdürlüğü'nde çalıştı.

1997-2009 yılları arasında devlet memurluğu görevini ilçe halk kütüphanesinde sorumlu yönetici olarak yürüttü. 2009 yılından bu yana Feke Belediye Başkanlığı'nı sürdürmekte olan Sel, evli ve üç çocuk babasıdır.

Ahmet Sel, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde MHP'den Adana Feke Belediye Başkan Adayı oldu.
Adana Feke Belediye Başkan Adayları
Ahmet Sel Adana Feke Belediye Başkan Adayı 10.12.1964 | Adana
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Ahmet Sel, 1964 yılında Adana'ya bağlı Feke'de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Feke’de t...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.