Atsız Afşin Yılmaz

MHP Mersin Toroslar Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Mersin
DOĞUM TARİHİ 1.1.1975
EĞİTİM Yüksek Lisans
MESLEĞİ Avukat
BİYOGRAFİ
Atsız Afşin Yılmaz, 1975 yılında Mersin'de doğdu. İlk öğrenimini Mersin Atatürk İlkokulu'da, liseyi İçel Anadolu Lisesi'de, üniversite eğitimini ise Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi'de tamamladı. GYTE Sosyal Bilimler Enstitüsü'de ''Uluslararası Ticaret ve Finans'' yüksek lisansı yaptı.

2000 yılında Mersin Barosunda stajını tamamladıktan sonra avukatlık ruhsatını alan Yılmaz, 2001-2016 yılları arasında Büro-Sen Genel Merkezinde, İsdemir A.ş'de, Kürüm Holding'te avukat, hukuk müşaviri ve İcra Kurulu Üyesi olarak çalıştı.

International Chamber Of Commerce (ICC Paris)'te Uluslararası Ticari Sözleşmeler ve Tahkim eğitimi alan Yılmaz, Almanya, Rusya, Senegal, Arnavutluk gibi ülkelerde dava takibi ve proje yöneticiliği yaptı. Konya Ülkü Ocakları ve Mersin Ülkü Ocakları yönetiminde bulundu. 2017 yılında MHP Mersin İl Başkanlığı görevine getirildi.

İyi derecede İngilizce bilen Yılmaz, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Atsız Afşin Yılmaz, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakı kapsamında MHP Mersin Toroslar Belediye Başkan Adayı oldu.
Mersin Toroslar Belediye Başkan Adayları
Hamza Köse Mersin Toroslar Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
Tamamını Oku
Atsız Afşin Yılmaz Mersin Toroslar Belediye Başkan Adayı 1.1.1975 | Mersin
EĞİTİM Yüksek Lisans
MESLEĞİ Avukat
BİYOGRAFİ Atsız Afşin Yılmaz, 1975 yılında Mersin'de doğdu. İlk öğrenimini Mersin Atatürk İlkokulu'da, liseyi ...
Tamamını Oku
Mehmet Taşkıran Mersin Toroslar Belediye Başkan Adayı 3.6.1978 | Mersin
EĞİTİM Yüksek Lisans
MESLEĞİ Mali Müşavir
BİYOGRAFİ Mehmet Taşkıran, 03 Haziran 1978 yılında Mersin’de doğdu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi ve ...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.