Gürşat Kale

MHP Aydın İncirliova Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Aydın
DOĞUM TARİHİ 1.1.1956
EĞİTİM Lise
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
1956 yılında Aydın İncirliova’da dünyaya geldi. 1967-1970 yıllarında İncirliova’da Izzet Ayaydın Ali Sarıyörük İlkokulu’nda, 1970-1974 yıllarında da İzmir’de Atatürk Lisesi’nde eğitim adlı ve ardından lisans eğitimini 1974-1980 yıllarında İstanbul Teknik Üniversitesi Petrol Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı.

Temmuz 1980 tarihinden itibaren Türkiye Petrol Anonim Ortaklığında Petrol Mühendisi olarak çalışmaya başladı. Burdur, Aksaray, Adana, Konya, Adıyaman, Diyarbakır, Sinop, Lüleburgaz, Antalya, Çankırı, Kars, Erzurum yörelerinde petrol arama sondajlarında görev aldı. Şef, Başmühendis, Müdür, Daire Başkan Yardımcılığı kadrolarında bulundu. Kurum faaliyetleri kapsamında Mısır, Irak, Azerbaycan, Kazakistan projelerinde teknik uzman ve yönetici olarak görev yaptı. 2003 yılında TPAO’dan emekli oldu. Arından özel bir şirketle Türkmenistan’da petrol arama çalışmalarına katıldı. Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Rusya, Libya, Sudan, Birleşik Arap Emirliği, Ürdün gibi ülkelerde çalıştı. Petrol Mühendisleri Odası üyesi olan Kale, İncirliova Belediye Başkanı olarak görev yapıyor.

Gürşat Kale, evli ve 3 çocuk babasıdır.

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde MHP'den Aydın İli, İncirliova İlçesi Belediye Başkan adayı oldu.
Aydın İncirliova Belediye Başkan Adayları
Ayhan Yener Aydın İncirliova Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
Tamamını Oku
Gürşat Kale Aydın İncirliova Belediye Başkan Adayı 1.1.1956 | Aydın
EĞİTİM Lise
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ 1956 yılında Aydın İncirliova’da dünyaya geldi. 1967-1970 yıllarında İncirliova’da Izzet Ayaydın Ali...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.