Haldun Haluk Alıcık

MHP Aydın Nazilli Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Aydın
DOĞUM TARİHİ 13.7.1966
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
13 Temmuz 1966 tarihinde Nazilli’de doğdu. Eğitimine Nazilli Turan İlkokulu'nda başlayarak, ortaokulu Atatürk Ortaokulu'nda tamamladı. 1985 yılında Nazilli Lisesi'nden mezun oldu. 1988 yılında Aydın Devlet Hastanesine atandı.

İzmir 70. Yıl Eğitim Enstitüsü'nde hem çalıştı hem okudu. 1996 yılında Çankırı Ilgaz Meslek Lisesi'nde öğretmen olarak çalıştı. 1997 yılında Nazilli Sağlık Meslek Lisesi'ne atandı. 2007 yılına kadar Nazilli Sağlık Meslek Lisesi'nde müdürlüğün yanı sıra Nazilli Devlet Hastanesi'nde Hastane Müdürü olarak çalıştı. 2007 yılında 5. Sıra Milliyetçi Hareket Partisi Aydın Milletvekilliği adaylığı için görevinden istifa etti. Seçimin ardından Çine 70. Yıl Sağlık Meslek Lisesi’nde öğretmen olarak göreve başladı. 2008 yılında Nazilli Sağlık Meslek Lisesi'ne Öğretmen olarak atandı. 2009 Mahalli İdareler Seçimleri için istifa etti ve Nazilli Belediye Başkanı seçildi. 30 Mart 2014 seçimlerinde MHP'den tekrar belediye başkanı seçildi.

Nazilli Asılsız Ermeni İddiaları ile Mücadele Derneği Başkanlığı, Nazilli Belediyespor Onursal Başkanlığı, Yıldızgücüspor Başkanlığı, Aydın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği, Nazilli Boks İhtisas Kulübü Başkanlığı, Türkiye Boks Federasyonu Dış İlişkiler Komisyon Üyeliği ve Sayokan Türkiye Temsilciliği Onursal Başkanlığı görevlerini yerine getiriyor.

Haldun Haluk Alıcık, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde MHP'den Aydın İli, Nazilli İlçesi Belediye Başkan adayı oldu.
Aydın Nazilli Belediye Başkan Adayları
Haldun Haluk Alıcık Aydın Nazilli Belediye Başkan Adayı 13.7.1966 | Aydın
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ 13 Temmuz 1966 tarihinde Nazilli’de doğdu. Eğitimine Nazilli Turan İlkokulu'nda başlayarak, ortaokul...
Tamamını Oku
Vahap Kırca Aydın Nazilli Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM -
MESLEĞİ Esnaf
BİYOGRAFİ Vahap Kırca, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Saadet Partisi Aydın, Nazilli Belediye Başkan Adayı old...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.