İbrahim Pilavcı

MHP Sakarya Taraklı Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Sakarya
DOĞUM TARİHİ 1.1.1982
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Mali Müşavir
BİYOGRAFİ
1982 yılında Sakarya’nın Taraklı İlçesi Mahdumlar Mahallesinde dünyaya geldi. Eğitimini sırasıyla Mahdumlar İlkokulu, Taraklı Ortaokulu, Taraklı Lisesi ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde tamamladı.

Aile şirketiyle iş hayatına atıldı. 2009 yılında yapılan Milliyetçi Hareket Partisi Taraklı İlçe Kongresinde İlçe Başkanı seçildi. İki dönem İlçe Başkanlığını devam ettirdikten sonra iki dönem İlçe Başkan Yardımcılığı yaptı. 2014 seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis üyesi adayı oldu. Taraklı Kent Konseyi Başkan Yardımcılığı ve çeşitli derneklerde yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulundu. 2010 yılında Mali Müşavirlik ruhsatını alarak, 2010 yılından itibaren Taraklı’da Mali Müşavir olarak çalışmaya devam etti. İstanbul, Kocaeli ve Sakarya’da çeşitli firmalara finansal ve mali danışmanlık hizmeti sundu.

İbrahim Pilavcı, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakı'nın adayı olarak MHP'den Sakarya İli, Taraklı İlçesi Belediye Başkan adayı oldu.
Sakarya Taraklı Belediye Başkan Adayları
İbrahim Pilavcı Sakarya Taraklı Belediye Başkan Adayı 1.1.1982 | Sakarya
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Mali Müşavir
BİYOGRAFİ 1982 yılında Sakarya’nın Taraklı İlçesi Mahdumlar Mahallesinde dünyaya geldi. Eğitimini sırasıyla Ma...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.