Mürsel Yıldızkaya

MHP Ankara Polatlı Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Ankara
DOĞUM TARİHİ 1.1.1968
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
1968 senesinde Beypazarı'nda doğdu. Ortaokul eğitimini Polatlı İmam Hatip Lisesi’nde, Liseyi Polatlı Endüstri Meslek Lisesi'nde tamamladı. Atatürk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü'nden 1989 yılında mezun oldu. 1995-96 yılları arasında Polatlı Belediyesi'nde Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini yürüttü.

1996 yılında Şabanözü İlköğretim Okulu'nda öğretmenliğe başladı. Polatlı’da Sağlık Meslek, Anadolu ve Ticaret Meslek liselerinde tarih öğretmenliği yaptı. Polatlı Ülkü Ocakları ve Türk Eğitim Sendikası Polatlı Şubesi'nin kurucu başkanlığı görevini yerine getirdi. 2 dönem MHP Polatlı İlçe Başkanlığı görevini yürüttü. 2014 seçimlerinde MHP’den Ankara Polatlı Belediye Başkanı seçildi.

Mürsel Yıldızkaya, evli ve üç çocuk sahibidir.

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde MHP'den Ankara İli, Polatlı İlçesi Belediye Başkan adayı oldu.

Ankara Polatlı Belediye Başkan Adayları
Mürsel Yıldızkaya Ankara Polatlı Belediye Başkan Adayı 1.1.1968 | Ankara
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ 1968 senesinde Beypazarı'nda doğdu. Ortaokul eğitimini Polatlı İmam Hatip Lisesi’nde, Liseyi Polatlı...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.