Mustafa Öztürk

MHP Tokat Başçiftlik Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Tokat
DOĞUM TARİHİ -
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Ticaret
BİYOGRAFİ
Mustafa Öztürk, 1955 yılında Reşadiye'de doğdu. İlkokulu Karacaören’de bitirdi. Ortaöğretimini Niksar’da tamamlamasının ardından Tokat Öğretmen Okulu'na kaydını yaptırdı. 1972 yılında mezun olduktan sonra 9 (Dokuz) yıl öğretmenlik ve idarecilik yaptı.

Öztürk, 1981 yılında öğretmenlikten istifa etti ve serbest çalışmaya başladı. Hereke tipi halı alım-satımı ve hayvancılık ticareti ile uğraştı.

1983 yılında Niksar’da Anavatan Partisi’nin kurucu üyesi ve yönetim kurulu üyesi olan Mustafa Öztürk, 1984 yılı mahalli idareler seçimlerinde Niksar’dan İl Genel Meclisi Üyeliği'ne seçilerek hizmetlerine devam etti.

Anavatan Partisi’nin 12 (oniki) yıl Niksar İlçe Başkanılığı'nı yaptı. 2009 yılı Mart ayında yapılan mahalli idareler genel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden Başçiftlik Belediye Başkanlığı’na aday oldu ve seçilerek görevine başladı. Mustafa Öztürk evli ve 4 (dört) çocuk babasıdır.

Mustafa Öztürk, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde MHP Tokat Başçiftlik Belediye Başkan Adayı oldu.
Tokat Başçiftlik Belediye Başkan Adayları
Mustafa Öztürk Tokat Başçiftlik Belediye Başkan Adayı Tokat
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Ticaret
BİYOGRAFİ Mustafa Öztürk, 1955 yılında Reşadiye'de doğdu. İlkokulu Karacaören’de bitirdi. Ortaöğretimini Niksa...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.