Mustafa Şevik

MHP Denizli Buldan Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Denizli
DOĞUM TARİHİ 1.1.1965
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
Mustafa Şevik, 1965 yılında Denizli'ye bağlı Buldan'da dünyaya geldi. 14 yaşında Almanya'ya ailesinin yanına gitti. 24 yıl Almanya'da yaşadı. Liseye Almanya'da gitti. İki yıl endüstriyel işletme okudu. İş hayatına atıldı, bir süre özel sektörde çalıştı.

Şevik, Almanya'da yarı-aktif siyaset yaptı. 2004 yerel seçimlerinde birinci sıradan Buldan Belediye Meclis Üyesi olarak seçildi. 3.5 yıl bu göreve devam etti. 2007 genel seçimleri için istifa eden Buldan Belediye Başkanı'nın yerine geldi. 2009 yerel seçimlerinde Buldan Belediye Başkanı Adayı oldu ve kazandı. 2014 yerel seçimlerinde Demokrat Parti'den Buldan Belediye Başkanı Adayı oldu.

Mustafa Şevik, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde MHP'den Denizli Buldan Belediye Başkan Adayı oldu.
Denizli Buldan Belediye Başkan Adayları
Mustafa Şevik Denizli Buldan Belediye Başkan Adayı 1.1.1965 | Denizli
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Mustafa Şevik, 1965 yılında Denizli'ye bağlı Buldan'da dünyaya geldi. 14 yaşında Almanya'ya ailesini...
Tamamını Oku
Hikmet Şenözen Denizli Buldan Belediye Başkan Adayı 7.12.1962 | Denizli
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Denizli Büyükşehir Belediyesi'nde Meclis Üyesi olan Hikmet Şenözen, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde ...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.