Refik Kurukız

MHP Trabzon Şalpazarı Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Trabzon
DOĞUM TARİHİ -
EĞİTİM Lise
MESLEĞİ Esnaf
BİYOGRAFİ
Refik Kurukız, 25 Şubat 1962'de Şalpazarı’nda dünyaya geldi. İlkokulu Kasımağzı’nda, ortaokulu Şalpazarı’nda, liseyi Beşikdüzü Ticaret Lisesi'nde okurken ikinci sınıfta ayrılmak zorunda kaldı.

Şalpazarı, Beşikdüzü, İstanbul ve Kocaeli'de uzun bir süre esnaflık yapan Refik Kurukız, halen 25 çalışanı olan Kurukız Ticaret Limited Şirketi'nin ortağı ve yönetim kurulu başkanıdır.

Çeşitli dernek ve sivil toplum örgütlerinde yöneticilik yaptı. Milliyetçi Hareket Partisi'nde ilçe yöneticiliği, ilçe başkanlığı, il delegeliği, genel merkez delegeliği, il yönetim kurulu üyeliği ve il başkan yardımcılığı yaptı.

Evli ve altı çocuk babası Refik Kurukız, 30 Mart 2014 pazar günü yapılan mahalli idareler seçiminde Milliyetçi Hareket Partisi'nden Şalpazarı Belediye Başkanı seçildi.

Refik Kurukız, Cumhur İttifakı kapsamında, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde MHP Trabzon Şalpazarı Belediye Başkan Adayı oldu.
Trabzon Şalpazarı Belediye Başkan Adayları
Şerafettin Olgun Trabzon Şalpazarı Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Şerafettin Olgun,31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde BTP Trabzon Belediye Başkan Adayı ...
Tamamını Oku
Ahmet Kıran Trabzon Şalpazarı Belediye Başkan Adayı 1.1.1967 | Trabzon
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Ahmet Kıran, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Saadet Partisi'nden Trabzon Şalpazarı Belediye Başkan A...
Tamamını Oku
Refik Kurukız Trabzon Şalpazarı Belediye Başkan Adayı Trabzon
EĞİTİM Lise
MESLEĞİ Esnaf
BİYOGRAFİ Refik Kurukız, 25 Şubat 1962'de Şalpazarı’nda dünyaya geldi. İlkokulu Kasımağzı’nda, ortaokulu Şalpa...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.