Saadettin Aslan

MHP Adana Karaisalı Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Adana
DOĞUM TARİHİ 1.1.1969
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Mühendis
BİYOGRAFİ
Saadettin Aslan, 1969 yılında Karaisalı’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimlerini Karaisalı’da tamamladı. 1992 yılında Çukurova Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Ziraat Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu.

Aslan, mezun olduktan sonra kendine ait iş yerinde çalışma hayatına devam etti. Aktif siyasetin içerisinde olan Aslan, 2014 yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'nin Karaisalı İlçe Belediye Başkan Adayı oldu ve kazandı. Karaisalı ilçesinde ikamet eden Aslan, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Saadettin Aslan, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde MHP'den Adana Karaisalı Belediye Başkan Adayı oldu.
Adana Karaisalı Belediye Başkan Adayları
Abdurrahim Köylü Adana Karaisalı Belediye Başkan Adayı 1.1.1952 | Adana
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Abdurrahim Köylü, 1952 yılında Adana'da doğdu. Gazi Üniversitesi mezunu olan Köylü, 40 yıl eğitim mü...
Tamamını Oku
Saadettin Aslan Adana Karaisalı Belediye Başkan Adayı 1.1.1969 | Adana
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Mühendis
BİYOGRAFİ Saadettin Aslan, 1969 yılında Karaisalı’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimlerini Karaisalı’...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.