Süleyman Kocabıyık

MHP İzmir Narlıdere Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ İzmir
DOĞUM TARİHİ 12.1.1989
EĞİTİM Lise
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
Süleyman Kocabıyık, 1989 yılında İzmir'de doğdu. İlk ve orta öğretimi Narlıdere'de Oguzhan İlköğretim Okulunda okudu ,liseyi Alsancak Nevvar-Salih İşgören Turizm Meslek Lisesi'nde tamamladı.

Mesleği aşçılık olan ve işletmecilikte yapan Kocabıyık, 1996 da spora judo ile başladı ve boks, kick boks ile devam etti. Wing Sun adlı savunma sanatında ustalaşarak kendi akademisini kurdu.

Türkiye'ye geldikleri dönemde Paris Hilton , Ronaldo ve Kevin Costner gibi dünyaca ünlü isimlerin koruma ekibini yetiştirmiş, kendisi ve iş ortağı Savaş Menteş ile birlikte işin başında bulunmuştur.

Süleyman Kocabıyık, TSK mensuplarına, Emniyet Birimleri ve Sivillere dersler verdi. TSK'nın Özel Kuvvetler İçiresinde en tehlikeli Tim'i kabul edilen MAK TİM'ine de eğitim vermiştir.

Süleyman Kocabıyık, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde MHP İzmir Narlıdere Belediye Başkan adayıdır.

İzmir Narlıdere Belediye Başkan Adayları
Selim Utku Gümrükçü İzmir Narlıdere Belediye Başkan Adayı 1.1.1981 | İzmir
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ İnşaat Mühendisi
BİYOGRAFİ Selim Utku Gümrükçü, 1981 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisli...
Tamamını Oku
Süleyman Kocabıyık İzmir Narlıdere Belediye Başkan Adayı 12.1.1989 | İzmir
EĞİTİM Lise
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Süleyman Kocabıyık, 1989 yılında İzmir'de doğdu. İlk ve orta öğretimi Narlıdere'de Oguzhan İlköğreti...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.