Turgay Şirin

MHP Manisa Turgutlu Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Manisa
DOĞUM TARİHİ 1.1.1965
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
1965 yılında Manisa'nın Turgutlu ilçesinde dünyaya geldi. İlk öğrenimi Bozkurt İlkokulu ve Turgutlu Ortaokulu'nda tamamladıktan sonra İzmir Atatürk Lisesi'nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdikten sonra, 1993 yılından itibaren Turgutlu'da serbest avukatlık yapmaya başladı.

Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik görevlerinde bulundu.2009 yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi'nden Belediye Başkanı Adayı, 2011 genel seçimlerinde de Manisa Milletvekili Adayı olan Turgay Şirin, Mart 2014 seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi'nden Turgutlu Belediye Başkanı seçilmiştir. Şirin, evlidir ve üç çocuk babasıdır.

Turgay Şirin, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde MHP Manisa Turgutlu Belediye Başkan Adayı oldu.
Manisa Turgutlu Belediye Başkan Adayları
Turgay Şirin Manisa Turgutlu Belediye Başkan Adayı 1.1.1965 | Manisa
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ 1965 yılında Manisa'nın Turgutlu ilçesinde dünyaya geldi. İlk öğrenimi Bozkurt İlkokulu ve Turgutlu ...
Tamamını Oku
Çetin Akın Manisa Turgutlu Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Çetin Akın, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde CHP Manisa Turgutlu Belediye Başkan adayı oldu.
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.