Volkan Yılmaz

MHP İstanbul Silivri Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ İstanbul
DOĞUM TARİHİ 17.1.1972
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ İş Adamı
BİYOGRAFİ

Volkan Yılmaz, 17 Ocak 1972 tarihinde İstanbul Silivri'de dünyaya geldi. İlk ve ortaokul eğitimini İstanbul Büyükçekmece'de bitiren Volkan Yılmaz, Uludağ Üniversitesi'nden mezun oldu.

Akaryakıt alanındaki aile şirketlerine ortak olan Yılmaz, Petrol Ürünleri İşverenleri Sendikası 'nda (PÜİS) üye ve Yüksek İstişare Konseyi Üye görevinde bulunuyor. Volkan Yılmaz, 2008 tarihinde kurulan Türkata Stratejik Araştırmalar Eğitim ve Kültür Vakfı'nda mütevelli heyetinde görev icra etti.

Uzun bir dönem profesyonel futbolla ilgilenmiş ve birçok kulüpte yöneticilik yapmış olan Yımaz, bir dönem İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nda Yönetim Kurulu Üyesi ve Teşkilat Başkanı görevlerinde bulundu.

Yılmaz, evli ve iki çocuk babasıdır.

Volkan Yılmaz, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde Cumhur İttifakı'ndan MHP'nin İstanbul Silivri İlçe Belediye Başkan adayı oldu.


İstanbul Silivri Belediye Başkan Adayları
Özcan Işıklar İstanbul Silivri Belediye Başkan Adayı 1.1.1960 | İstanbul
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ 1960 yılında Silivri’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nden 1984 yılın...
Tamamını Oku
Volkan Yılmaz İstanbul Silivri Belediye Başkan Adayı 17.1.1972 | İstanbul
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ İş Adamı
BİYOGRAFİ Volkan Yılmaz, 17 Ocak 1972 tarihinde İstanbul Silivri'de dünyaya geldi. İlk ve ortaokul eğitimini...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.