Kazım Özgan

Saadet Partisi Adana Kozan Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Adana
DOĞUM TARİHİ 1.1.1964
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Mimar
BİYOGRAFİ
Kazım Özgan, 1964 yılında Kozan'da doğdu. İlk ve Ortaöğrenimini Kozan'da tamamladı. Dar gelirli bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi.

1986 yılında Selçuk Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu. Adana'da Sabancı Merkez Camisi'nin yapımında görev üstlendi.

1986-1988 yıllarında Antalya/ Serik'te Serbest Mimar olarak çalıştı. 1989 yılında Sivas Belediyesi İmar Müdürlüğü'nde Mimar olarak göreve başlayarak aynı kurumda Proje Şefi, Müdür Yardımcısı ve Proje ve İnşaat Müdürü, Harita Müdürü ve İmar Müdürü olarak görev yaptı.

28 Mart 2004 Yerel Seçimleri sonucunda Kozan Belediye Başkanı oldu. 29 Mart 2009 tarihinde yapılan yerel seçimlerde yeniden belediye başkanı seçildi ve halen bu görevini devam ettiriyor. Birçok sivil toplum kuruluşuna üyeliğinin yanı sıra uzmanlık alanıyla ilgili bazı önemli projelere de imza atmıştır. Evli ve üç çocuk babasıdır. Kazım Özgan, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Saadet Partisi'nden Adana, Kozan Belediye Başkan Adayı oldu.
Adana Kozan Belediye Başkan Adayları
Cezmi Gürlen Adana Kozan Belediye Başkan Adayı 1.1.1957 | Adana
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Cezmi Gürlen, 1957 yılında Adana Kozan'da doğdu. Ticaretle uğraşan Gürlen evli ve üç çocuk babasıdır...
Tamamını Oku
Kazım Özgan Adana Kozan Belediye Başkan Adayı 1.1.1964 | Adana
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Mimar
BİYOGRAFİ Kazım Özgan, 1964 yılında Kozan'da doğdu. İlk ve Ortaöğrenimini Kozan'da tamamladı. Dar gelirli bir ...
Tamamını Oku
Nihat Atlı Adana Kozan Belediye Başkan Adayı 1.1.1958 | Adana
EĞİTİM Lise
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ MHP Kozan İlçe Başkanı olan Nihat Atlı, 2019 Yerel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden Adana...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.