Mehmet Yüce

Saadet Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Erzurum
DOĞUM TARİHİ 1.1.1959
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ İş Adamı
BİYOGRAFİ
Mehmet Yüce, 1959 yılında Erzurum’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise tahsilini Karabük’te tamamladı. Üniversite öğrenimini A.İ.T.İ.A. İnşaat Fakültesi'ni 1982 yılında tamamladı. 1983-84 yılları arasında İzmir Narlıdere İstihkam Okulu'nda yedek subay olarak askerlik hizmeti yaptı.

Kamuda (Gerede Çelik Konstrüksiyon Fabrikası) 2.5 yıl inşaat mühendisi olarak çalışıp kendi isteği ile ayrıldı. Yaklaşık 30 yıldır serbest mühendislik, müteahhitlik ve müteahhitlik dalında faaliyet gösteriyor. Halen ticari faaliyetleri devam etmekte olup, Karabük’te hazır beton ve müteahhitlik alanında faaliyet gösteren şirketlerin sahibidir.

Orta derecede Arapça biliyor. Evli ve 3 çocuk babası. 1975 yılından bu yana Milli Görüş partilerinin ve gençlik teşkilatlarının her kademesinde görev aldı. Halen Saadet Partisi Karabük İl Müfettişidir. Mehmet Yüce, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Saadet Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı oldu.
Karabük Belediye Başkan Adayları
Mehmet Yüce Karabük Belediye Başkan Adayı 1.1.1959 | Erzurum
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ İş Adamı
BİYOGRAFİ Mehmet Yüce, 1959 yılında Erzurum’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise tahsilini Karabük’te tamamladı...
Tamamını Oku
Mehmet Durum Karabük Belediye Başkan Adayı 1.1.1955 | Kastamonu
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Ticaret
BİYOGRAFİ 1955 yılında Kastamonu’da dünyaya gelen Mehmet Durum, İlköğretimini Bayır Mahalle İlkokulu'nda tamam...
Tamamını Oku
Burhanettin Uysal Karabük Belediye Başkan Adayı 20.6.1967 | Konya
EĞİTİM Doktora
MESLEĞİ Akademisyen
BİYOGRAFİ Burhanettin Uysal (d. 20 Haziran 1967 Ereğli, Konya), 2008-2015 yıllarında Karabük Üniversitesi Rekt...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.