Musa Sayar

Saadet Partisi Burdur Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Ankara
DOĞUM TARİHİ 1.1.1975
EĞİTİM Yüksek Lisans
MESLEĞİ Danışman
BİYOGRAFİ
Musa Sayar, 1975 yılında Ağlasun, Mamak’ta dünyaya geldi. İlkokulu Mamak’ta, ortaöğrenimi Hollanda Beverwijk Meerestein Koleji’nde tamamladı. 1997 yılında dünyaca ünlü alim Muhammed Said Ramazan El Buti’nin öğretim üyeliği yaptığı Suriye Şam Yüksek İslam Enstitüsü'nden mezun oldu.

Sayar, ardından Amsterdam FreeUniversity’de Ruhsal Danışmanlık alanında Pre-Master yaptı. Aynı üniversitenin medikal kliniğinde Heemsteide Ruh ve Sağlık Hastanesinde, Adalet Bakanlığı bünyesinde olan Amsterdam Jok 18 yaş altı Gençleri Topluma Kazandırma Merkezi, Zoetermeer ve Haarlem Cezaevlerinde 13 yılı aşkın Ruhsal Danışman olarak görev yaptı.

İş hayatının yanı sıra sivil toplum çalışmalarında da aktif görev alan adayımız İslam Toplumu Milli Görüş Beverwijk Gençlik Kolları Başkanlığı, Platform Dergisi yazarlığı yapmış olup, 9 yılı aşkın süredir AGD – MGV Burdur Şube Başkanlığı ve Saadet Partisi İl Yönetim Kurulu üyeliği görevini icra etmektedir.

Cansuyu Derneği'nin Gönüllü Tercümanı olan adayımız akademik seviyede Arapça, Felemenkçe, İngilizce ve Almanca dillerini bilmekte olup evli ve 4 çocuk babasıdır. Musa Sayar, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Saadet Partisi'nden Burdur Belediye Başkan Adayı oldu.
Burdur Belediye Başkan Adayları
Musa Sayar Burdur Belediye Başkan Adayı 1.1.1975 | Ankara
EĞİTİM Yüksek Lisans
MESLEĞİ Danışman
BİYOGRAFİ Musa Sayar, 1975 yılında Ağlasun, Mamak’ta dünyaya geldi. İlkokulu Mamak’ta, ortaöğrenimi Hollanda B...
Tamamını Oku
Uğur Şen Burdur Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Uğur Şen, Mustafa Kemal Üniversite'sinden mezun oldu. MHP Burdur Merkez İlçe Teşkilatı'nda görev ald...
Tamamını Oku
Ali Orkun Ercengiz Burdur Belediye Başkan Adayı 1.1.1973 | Burdur
EĞİTİM Üniversite
MESLEĞİ Eczacı
BİYOGRAFİ Ali Orkun Ercengiz, 1973 yılında Burdur’da doğdu. İlk ve ortaöğretimini tamamladıktan sonra 1984 yı...
Tamamını Oku
Deniz Kurt Burdur Belediye Başkan Adayı Isparta
EĞİTİM -
MESLEĞİ İş Adamı
BİYOGRAFİ 1978 Isparta doğumlu olan Deniz Kurt, 2012-2015 yıllarında Ak Parti İl yönetim kurulu üyeliği ve İl...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.