Sabri Yılmaz

Saadet Partisi Elazığ Mollakendi Belediye Başkan Adayı

DOĞUM YERİ Elazığ
DOĞUM TARİHİ 1.1.1962
EĞİTİM Lise
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ
Sabri Yılmaz, 1962 yılında Elazığ'da dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenimini Karşıbağ İlkokulu ve Elazığ Atatürk Ortaokulu'nda okuyan Sabri Yılmaz 1983 yılında Elazığ Atatürk Lisesi'nden mezun oldu.

1984 yılında askerlik görevini yaptıktan sonra, 1992 yılında SHP Partisi'nden Mollakendi Belediye Başkanlığı'nda Belediye Meclis Üyeliği yaptı.

Ardından 1998 yılında Anavatan Partisi, 2004 yılında ise AK Parti'den Mollakendi Belediye Başkanlığı'nda Belediye Meclis Üyeliği ve Belediye Başkan Vekilliği görevlerinde bulundu.

Saadet Partisi'nden 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde Elazığ'ın beldelerinden biri olan Mollakendi Belediye Başkan Adayı oldu.

Mollakendi Belediye Başkanı seçilen Yılmaz, evli ve 3 çocuk babası olup, orta seviyede İngilizce bilmektedir. Sabri Yılmaz, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Saadet Partisi Elazığ, Mollakendi Belediye Başkan Adayı oldu.
Elazığ Mollakendi Belediye Başkan Adayları
Özlem Baki Elazığ Mollakendi Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Özlem Baki, 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde BTP'den Elazığ Mollakendi Belde Belediye...
Tamamını Oku
Sabri Yılmaz Elazığ Mollakendi Belediye Başkan Adayı 1.1.1962 | Elazığ
EĞİTİM Lise
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Sabri Yılmaz, 1962 yılında Elazığ'da dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenimini Karşıbağ İlkokulu ve Elazı...
Tamamını Oku
Mehmet Enis Doğan Elazığ Mollakendi Belediye Başkan Adayı
EĞİTİM -
MESLEĞİ Siyasetçi
BİYOGRAFİ Mehmet Enis Doğan, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’nin Siirt Merkez'e bağlı...
Tamamını Oku
Partilerin aday açıklama durumu halen devam etmektedir. Yeni adaylar açıklandıkça seçim ekibimiz yeni adayları, seçim haritamıza hızlıca eklemektedir. 3 Mart tarihinde partilerin tüm adayları resmi olarak duyurulacaktır. Bu nedenle seçim sayfamızı sık sık ziyaret edip, yeni gelişmelerden haberdar olun. Sayfamızın geliştirilmesi açısından geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirirseniz seviniriz.